Dream Spa Starachowice
Dream SPA Hotel Senator Starachowice

Witamy na stronie Instytutu Dream SPA w Starachowicach

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług gdzie gwarantujemy wyjątkowe doznania w wyjątkowej atmosferze relaksu. Oferujemy Państwu 6 nowocześnie urządzonych gabinetów wyposażonych w najlepsze aparatury i sprzęty, najbardziej skuteczne zabiegi wykonywane przez naszych specjalistów dzięki którym zadbamy o urodę, ciało i duszę. Dbając o Państwa dobre samopoczucie oddajemy do dyspozycji niesamowity pokój relaksu w którym można się wyciszyć, odprężyć i napić aromatycznej herbatki.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wykorzystując przy tym zdobytą wiedzę i umiejętności, a usługi przez nas świadczone są na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta jest nasza największą satysfakcją dlatego w wykonywane usługi wkładamy ogromne zaangażowanie i serce.
W swojej ofercie posiadamy również ekskluzywne kosmetyki Dr. Irena Eris do pielęgnacji domowej. Po konsultacji kosmetycznej preparaty są dobierane odpowiednio do rodzaju, wieku i potrzeb skóry. Gwarantują one spektakularne efekty, oraz przedłużają efekty zabiegów w gabinecie. Mogą być również wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.Każdy zabieg poprzedza profesjonalna diagnoza skóry wykonywana przez naszych specjalistów.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o Naszym Spa

Promowane zabiegi

 • Masaż całościowy

  Czas trwania: 60 min


  ...wiecej
 • Body SPA delice

  Zabieg widocznie ujędrnia i wygładza sk&oacut
  ...wiecej

 • Acerola Energy

  Zabieg ujędrniająco-odżywczy na ciało. Zabi
  ...wiecej

 • Gen Active

  Zabieg przeznaczony dla osób ze sk&oacut
  ...wiecej

 • Vitamin C lifting power

  Głęboka terapia liftingująca z algami i wita
  ...wiecej

 • Kąpiel Czekoladowy Romans

  Apetyczny rytuał dla dwojga, który wyr&
  ...wiecej

 • Masaż częściowy na nektarze wiśniowo-karmelowym

  Czas trwania: 30 min


  ...wiecej